Learning Chemistry

Kimya eğitimi
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.99$
  • Boyut 563 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Jason Stafford © 2013 Electronica
Learning Chemistry Kimya severleri Mac bilgisayarlarında kullanabilecekleri mükemmel bir eğitim tasarımıdır. Learning Chemistry atomdan gazlara, enerji tiplerinden yer altı kaynaklarına bir çok konuyu ayrıntılarıyla sizlere sunmaktadır.

Learning Chemistry Kimya severleri Mac bilgisayarlarında kullabilecekleri mükemmel bir eğitim tasarımıdır. Learning Chemistry atomdan gazlara, enerji tiplerinden yer altı kaynaklarına bir çok konuyu ayrıntılarıyla sizlere sunmaktadır.

Learning Chemistry Kimyanın temel bilgilerinden ayrıntılarına kadar giden bu bilgi karışımında kendinizi bir profosörün labaratuvarında gibi hissediceksiniz.
Learning Chemistry içeriğindeki birçok vidyo görüntü ile aktarılmak istenen bilgileri yaşatarak hafızlarda kalmasını sağlamıştır.
Öğrendiğiniz bütün bilgileri sınav moduyla test edebilir yanlışlarınızı kontrol ederek deneme yanılma yöntemiyle öğrenmelerinizi kalıcı hale getirebilirsiniz

Learning Chemistry harika ses ve grafik tasarımlarıylada sizi büyüleyecek. Şimdi arkanıza yaslanın ve Kimyanın bu gösterişli dünyasını takip etmeye başlayın.

Daha Fazla Göster
Learning Chemistry indir